Pera Çocuk
7-12 Yaş
Fotoğrafta hareket olur mu? Fotoğraf ses çıkarır mı? Hareket ve ses aracılığıyla yaratıcılığımızla buluşuyor, fotoğraflarla ve birbirimizle bağ kuruyoruz. Sergideki eserlerden esinlenerek, bir rüzgara kapılmayı ya da direnmeyi, kumaşlarla dans ederek kendi hareketlerimizi bulmayı deneyimliyoruz. Gölge, ışık gibi fotoğrafik ögeleri eğlenerek hareketle deneyimliyoruz. Grup çalışmasıyla strafor topları renklendiriyoruz. Kendi mini tuvallerimizde kadrajımızı belirliyor ve desenlerimizi tasarlıyoruz.
Eğitmen: Seda Güney
Bana Bak! “la Caixa” Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan Portreler ve Diğer Kurmacalar sergimizi gezerken çocuklarınıza rehberlik etmek ister misiniz? Sergimizden beş farklı eseri ele aldığımız bu yazımızda, rehberlerimizin çocuklara sergimizi anlatırken nasıl bir yol izlediğini göreceksiniz.
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)