Pera Öğrenme, Uluslararası Müzeler Haftası’nda çocukları Pera Müzesi’ni eğlenerek keşfetmeye davet ediyor!
Bu atölyede çocuklar Pera Müzesi’ni ve koleksiyonlardaki ilgi çekici eserleri yakından tanıma fırsatı buluyor. Çocuklar, Pera Müzesi’nin ön cephesinin çiziminin bulunduğu şablonlar üzerinde çalışıyor; sergilerde yer alan eserlerin çıktılarını çeşitli boyalar ve süsleme malzemeleri kullanarak özgün müze tasarımları yaratıyor.
Kontenjan: 15 kişi
Atölye Başına Katılım Bedeli: 150 TL
Etkinlik Pera Müzesi’nde (yüz yüze) gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
Ela bir yıl önce, yedi dakikalığına ölmüştü. Küçük kardeşinin parktaki kum havuzunun içinde neşeyle oyun oynayışını seyrederken gelmişti ölüm ona. Tüm dünyasını bembeyaz yakıcı bir ışıkla kaplayan ani bir ışıma, bir canavarın kükreyişini andıran zalim bir gümbürtü…
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)