Gelecek Hatıraları sergisini rehber eşliğinde gezen çocuklar, eserlerin harekete geçirdiği hayal güçleri aracılığıyla rengarenk tasarımlar yapıyor. Kendinden yapışkanlı şeffaf folyoları diledikleri şekilde keserek katmanlı bir yüzey oluşturan çocuklar; çeşitli renk ve desendeki kumaşlar, yün iplik, düğme, boncuk gibi malzemeler ve sergiden seçilmiş motif ve objelerin görsellerini kullanarak masalsı kompozisyonlar içeren kolajlar tasarlıyor.
Kontenjan: 10 kişi
Süre: 60 dakika
Atölye başına katılım bedeli: 200 TL
Etkinlik Pera Müzesi’nde (yüz yüze) gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
Pera Müzesi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) işbirliğiyle, 16 Eylül – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında 15. İstanbul Bienali’ne ev sahipliği yapıyor. Müzede 17 sanatçının eserleri yer alıyor. Bienal boyunca bu sanatçıları ve eserlerini blogumuzda ele alıyoruz!
Pera Müzesi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) işbirliğiyle, 16 Eylül – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında 15. İstanbul Bienali’ne ev sahipliği yapıyor. Müzede 17 sanatçının eserleri yer alıyor. Bienal boyunca bu sanatçıları ve eserlerini blogumuzda ele alıyoruz!
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)