Pera Öğrenme ve Çağdaş Drama Derneği iş birliğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı farklı yaş gruplarına yönelik yaratıcı drama atölyeleri ile kutluyoruz!
21 Nisan Pazar günü, 7-8, 9-10, 11-12 yaş grupları için müzede yüz yüze gerçekleşecek etkinliklerde, çocuklar eğlenerek öğreniyor, oynuyor ve canlandırmalarla eşsiz bir yolculuğa çıkıyor.
Sergi katlarında, hayal gücünün farklı noktalarına temas eden çeşitliliğiyle tüm müzeyi yaratıcı drama yöntemiyle deneyimleyen çocuklar, müzenin ve eserlerin sadece izleyicisi olmakla kalmıyor, serüvenlerine de dâhil oluyor.
Etkinlik ücretsizdir. Rezervasyon gereklidir. Etkinlik Pera Müzesi’nde (yüz yüze) gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi: ogrenme@peramuzesi.org.tr
iş birliğiyle
21 Nisan
11.00 Geçmişteki Gelecek
11.00 Burada ve Tam Şu Anda!
11.00 Zamanların Arasında
1857’de Beyoğlu Postacılar Caddesi’nde “El Chark Societe Photograhic” adlı bir stüdyo açan levanten kökenli Pascal Sébah, 1860 yılında fotoğraf tekniğini iyi bilen ve bu alanda Paris’te çalışmalar yapmış A. Laroche adında bir Fransızla birlikte çalışmalarını sürdürmek üzere Rus Elçiliği’nin bitişiğindeki stüdyosuna taşınır...
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)