Yönetmen: Mustafa Çeliker
Türkiye, 2020, 15’
Türkçe; İngilizce altyazılı
Küçük bir Anadolu şehri olan Burdur'da, Koronavirüs salgınının ilk zamanlarındaki (Nisan-Mayıs 2020) günlük yaşamı ve alınan tedbirleri konu alan kısa gözlemci bir belgesel film.
Üryan, Çıplak, Nü: Türk Resminde Bir Modernleşme Öyküsü sergisi kapsamında, Cumhuriyet Gazetesi yazarı, Marmara ve Yeditepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Nazlı Pektaş’ın, serginin küratörü Ahu Antmen ile yaptığı ve kısa hali Cumhuriyet Gazetesi’nde yayınlanan röportajın tamamını paylaşıyoruz.
Salı - Cumartesi 10.00 - 19.00
Cuma 10.00 - 22.00
Pazar 12.00 - 18.00
Müze Pazartesi
günü kapalıdır.
Çarşamba günleri öğrenciler müzeyi
ücretsiz ziyaret edebilir.
Tam: 100 TL
İndirimli: 50 TL
Grup: 80 TL (toplu 10 bilet ve üstü)